×

Busside rent

MB autorent vito

Väikebusside rent on kodumaine kiire ja usaldusväärne bussirendi ettevõte. Väikebussi rendi teenused on: autorent, väikebusside rent ja väikebussirent juhiga.

Autorent Tallinn on lihtne broneerida otse kodulehelt. Väikebussi rent asub Tallinnas, Suur-Sõjamäe 10a (Tallinna lennujaamast ca 500 meetri kaugusel).

Väikebuss rent missioon on pakkuda
autorendilahendusi, milles on ühendatud kiire, mugav ja paindlikud renditingimused, kliendisõbralik hinnakujundus ning rendiautode valik, mis vastab meie klientide soovidele.

Vaata väikebuss galeriid siit.

Vaata väikebuss videot siit.

  • Rentimiseks vajalik kaasa juhiluba ja pass/id kaart.
  • Autot saab rentida vähemalt 20 aastane ja 1 aastase juhistaaziga isik.
  • Nõutav tagatisraha 200.- EUR.

Tallinna piires auto kohaletoomine või äraviimine 10.- EUR. Alates 10 päevasest tellimusest toome soovi korral auto Tallinna südalinna piires tasuta kohale.

Kui auto antakse rentnikule täis paagiga, siis tuleb tagastada samuti täis paagiga.

Kui auto antakse üle puhtana, tuleb tagastada puhtana. Vastasel juhul arvatakse tagatisrahast maha auto välipesu eest 21.- EUR ja/või salongi puhastuse eest 18.- EUR. Juhul kui sõiduk vajab keemilist puhastust, tuleb rentnikul tasuda keemilise puhastuse eest 100.- EUR.

Rendiperioodil saadud trahvid kuuluvad sissenõudmisele ka tagantjärgi. Trahvid, millest rendileandjat ei teavitatud, nõutakse hiljem sisse kahekordselt.

Rendiautos on keelatud suitsetada ja tarbida alkoholi. Keelu eiramisel trahv 200.- EUR

Broneeri väikebuss siit!