×

Head Naistepäeva!

Parima aeg WRC Rally Estonia bussirendist rääkimiseks ongi just Naistepäev- ära maga maha!

Juba oktoobris kinnitati autoralli maailmameistrivõistluste 2021. aasta kalender, mis täitis taas paljude rallisõprade unistuse – Rally Estonia WRC etapp tuleb taas! Sedapuhku juba 15.-18. juulil Tartus ja Lõuna-Eestis. Kui oled tõeline rallisõber ja tahad etappi vaatama minna väikebussiga, on mõistlik broneerimisega alustada juba täna, sest parimad pakkumised kaovad kiirelt.

Erakordsel ajal ja vaid 63 päevaga korraldatud Eesti esimene FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp oli täielik õnnestumine. Korraldajad pakkusid võimalust näha tipptasemel võistlust 26 000 inimesele, kes pälvisid erilised kiidusõnad tingimustega kohanemise eest.

Loodame, et sel aastal tuleb WRC Rally Estonia piiranguteta või vähemalt väiksemate piirangutega ning pakub võimaluse kaasa elada veel rohkematele inimestele.

Parimad pakkumised kaovad kiirelt
Kiiremad broneerijad on juba aktiveerunud ja nii on mõned VIP bussid juba ralli ajaks broneeritud. Aga ole mureta, meie rikkalikus valikus on sobiv väikebuss nii taskukohast transpordivõimalust otsijale kui täielikku luksust nautivale rallisõbrale.

Rahakotisõbralik variant on näiteks Mercedes-Benz Vito 2015 kärukonksuga- otse link: bussirent. Väikebussis ootavad sind reguleeritavad istmed ja toonitud klaasid. Kui soovid rohkem ruumi pagasile, saad tagaistmed välja tõsta. Kui tahad aga pakkuda transporti koos juhiga kaheksale inimesele ja pagas pole oluline, võivad ka istmed sisse jääda.

Luksusehuvilisele rallisõbrale on meil aga pakkuda uhiuuss Mercedes-Benz Sprinter Superlux VIP buss, kus on luksuslik sisustus, nahkistmed, teler, internet ning kõigele lisaks ka 9 kohta! Bussi tagumised istmed saab kohandada mugavalt voodiks, mis mahutab vähemalt kaks inimest. Buss on rendiks saadaval alates juunist-juulist, seega sobib see ideaalselt Soome ralli ajakavaga.

Mõlemad väikebussid on WRC Rally Estonia bussirendi ajaks artikli kirjutamise ajal ka saadaval!

Muide, juuli on väikebusside rendiks kõige magusam hooaeg ja kuigi paljud bussid on juba broneeritud, on veel mõned vabad päevad – seega kiirusta, kui tahad juulis sõita väikebussiga just WRC Rally Estoniat nautima.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

Broneeri kohe:
Helista: +3725549021
Kirjuta: info@vaikebussirent.ee
Broneeri: https://vaikebussirent.ee/hinnakiri-2/vaikebussid/luxbuss-mercedes-v-klass-amg-extralong-2020/

#väikebussirent #bussirent #mercedesrent #bussid #luksusbussid #juhigarent #juhitarent #luksusautorent