×

Head uut ja uus hooaeg on alanud- suusareisid Euroopasse

Kuigi Eestissegi on jõudnud lumevaip, kus õhem ja kus paksem, läheb siin veel pisut aega enne, kui tõeliselt talvemõnusid nautima hakata saab. Aga suusasõbrad ei pea kurvastama – Euroopa suusakuurortites on lund küllaga ja seepärast on just praegu õige aeg hakata mõtlema suusareisi planeerimisele. Ja mis võiks olla mugavam, kui startida suusareisile renditud väikebussiga otse sinu kodu eest?

Prantsusmaa, Austria ja Itaalia ootavad sind
Detsembri lõpus õnnistati Alpe järjekordse lumesajuga, mis talispordisõpradele tähendab, et kuurortid on valmis vastu võtma mäesuusa-, lumelaua- ja muidu talispordisõpru. Vaatasime veidi ringi ja saime teada, et detsembri viimasest ja jaanuari esimesest nädalast avatakse kümmekond suusakuurorti Prantsusmaal. Sind ootavad muuhulgas Les 2 Alpes, Alpe d’Huez, Morzine. Lisaks neile avati Courchevel, La Tania, Les Houches ja mitmed teised Eesti suusareisisõprade lemmikud.

Itaalia, eestlaste suur lemmik, avas osa kuurorte novembri lõpus. Sind ootavad Livigno, Bardonecchia, Bormio, Cortina ja Madonna di Campiglio lumised nõlvad. Jaanuarist alates lisandub neile veel kuurorte nagu Courmayeur, Arabba, Corvara ja paljud teised. Sobiva sihtkoha peaks leidma igaüks.

Ka Austria suusakuurortid avatakse peagi ja ootavad suusasõpru hoolimata sellest, et riik seisab silmitsi koroonaviiruse näitajate tõusuga. Praeguse seisuga avati Austria suusakuurortid 12. detsembril, kus sind ootavad näiteks Anton, Ischgl, Lech, St Anton ja Seefeldi kuurortid.

Paneme kõigile reisijatele südamele, et jälgiksite sihtkoha COVID piiranguid ja peaksite neist kinni. Pahandusi ei taha meist ju keegi!

3+1 asja, mis suusareisile kaasa võtta
Suusareisi planeerides soovitame kindlasti olla valmis ootamatuteks ilmastikutingimusteks. Kui oled harjunud igapäevaselt linnasõite tegema, ei kujuta sa ettegi, millised ilmastikutingimused sind lumises Rootsis või Šveitsis oodata võivad. Selleks, et igaks olukorraks valmis olla, tuleb aga appi vaikebussirent.ee! Lisaks kvaliteetsetele väikebussidele soovitame broneerida ka kolm olulist lisateenust.

 

 

Esiteks, raamidega suusaboks. Olgugi, et meie bussid on valdavalt mahukad ning mitmel ka kärukonks, mis võimaldab sul sisuliselt piiramatult varustust kaasa võtta, kaalu kindlasti suusaboksi rentimist. Suusaboksi eelis järelkäru ees on lihtne – manööverdamisvõime on kordades parem kitsastel mägiteedel kui järelkäruga. Suusavarustus salongis aga võib segada reisiseltskonda. Üldjuhul on raamidega suusaboksi rent ka väga soodne – vaid 50 kuni 90 eurot sõltuvalt mudelist- rohkem infot siit: suusaboksi rent

Teiseks, lumeketid. Mägiteed võivad üllatada – nii oma miljonivaadetega kui ka väga lumiste teeoludega. Siin tulevad appi aga lumeketid. Võib-olla oled neid näinud ainult filmides, aga usu – need on päriselt olemas ja päriselt kasulikud lisavidinad. Ka lumekettide rent on väga soodne – vaid 50 eurot kord. Ka siis, kui sul neid tegelikkuses vaja ei lähe, on kindel tunne, kui igaks kümneks juhuks need olemas on- rohkem infot: lumekettide rent

Kolmandaks, naastrehvid. Kui valid lamellrehvidega väikebussi, naudid vaiksemat salongimüra ja sujuvamat sõitu. Küll aga võid vajada naastrehve ekstreemsetes tingimustes. Naastrehvid pakuvad sulle paremat haarduvust ning kindlamat sõiduelamust. Miks karta ja muretseda, kui vaid 150 euro eest saad muretu sõidu ja suusareisi. Küsi pakkumist konkreetsele väikebussile- naastrehvide rent

Neljandaks vajad kindlasti head reisiseltskonda. Selle pead aga ise leidma 😉

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

Võta julgelt ühendust:
Helista: +3725549021
Kirjuta: info@vaikebussirent.ee
Broneeri: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

#suusareisid #väikebussirent #maasturirent #4×4 #autorenttallinnas #lõvirent