×

Jaanipäevaplaanid tee koos vaikebussirent.ee-ga

Elus on üks asi kindel – aasta alguses tundub suvi nii-nii kaugel, aga piisab silmapilgust, kui juba ongi jaanipäev! Olgugi, et sel aastal tuleb jaanipäev pisut teisiti kui varem, ei tasu pead norgu lasta, sest Eestis ja lähiriikides on palju mõnusaid puhkekohti, kus seltskonnaga jaanituld tehema, sõnajalaõit otsida ja päikesetõusuni ärkvel olla. Jaanipäevaks sobiva väikebussi leiad meie rikkalist mudelivalikust: kõik väikebussid rendiks

Häid pakkumisi jagub vaid kiirematele
Jaanipäev on kahtlemata meie kiireim periood aastas ja selge on seegi, et 23. ja 24. juuni on klientidele kõige populaarsemad kuupäevad. Aga ära heida meelt, sest meie laiast mudelivalikust leiad sobiva ka juhul, kui sa veel täpselt oma plaane ei tea. Saadaval on erinevate kohtade arvuga, erineva varustuse ja mugavusega väikebusse. Aga igal juhul tasub kiirustada, sest häid pakkumisi kõigile ei jagu!

Hoolime su tervisest
Oleme ka varem kirjutanud, kui tõsiselt võtame Terviseameti soovitusi ja kui hoolsalt tegeleme oma sõidukite puhastamisega enne kliendile üleandmist ja pärast viimase kliendi kasutamist. Puhastame kõik sõidukid pärast iga rentimist desinfitseerimisvahendiga. Erilist rõhku pöörame mõistagi salongile – roolile, istmetele, ustele ja käepidemetele. Mõistagi oleme ka ise hoolsad, pestes oma käsi põhjalikult enne nende tööde kallale asumist.

Mida teha jaanipäeval?
Kuigi oleme harjunud, et viirused ja suvi ei käi tavaliselt kokku, siis tänavu peame siiski arvestama, et koroonaviirus ei hooli suvest. Viirus ei ole Eestist kuhugi kadunud ning on pidude, perekondade ja rahvarohkete kohtade haigus. Seega kutsume meiegi sind üles olema valvas ja veeta jaanipäev ning sellele eelnev ja järgnev aeg pigem väiksemas seltskonnas.

Eestis on rohkelt mõnusaid metsanurki, matkaradu, metsamajakesi ja lõkkekohti, kuhu väikebussiga mugav reis ette võtta. Näiteks leiad rikkaliku valiku RMK kaardirakendusest. Ole julge ja ära piirdu vaid kõige populaarsemate ja tuntud lõkkekohtadega, vaid avasta Eestimaad ja võta näiteks ette sõit kohta, kus sa pole varem käinud.

Kui ihkad välismaale, siis naaberriikide piirid on samuti avatud – vali sobiv puhkekoht ja sõit mugava väikebussiga võib alata.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/