×

Luksusauto Cadillac Escalade ESV rent

Luksuskontor – Cadillac Escalade Platinum ESV on rendiks valmis

Ajad on edasi läinud ja nüüd võime öelda, et autosõit saab olla omaette elamus. Saa tuttavaks – see on Eestis superluksuslik Cadillac Escalade Platinum ESV.

 

Ideaalne linna või pikamaa reisiks
Nüüd on ta rendiks valmis Cadillac Escalade Platinum ESV on Eestis ainulaadne. VIP maasturi tagumised istmed on kergesti magamiskohtadeks kohandatavad, tagades rahuliku mugavuse kahele või enamalegi täiskasvanule. 

 

Mahutab keskmise reisiseltskonna
Lisaks mugavusele on luksusmaasturil kvaliteetne nahksisu ja palju mugavusvarustust – näiteks distantsihoidev kiirusepüsihoidja, maateeradarid, elektrilised välispeeglid 360 kraadiga anduritega, et parklas keegi peegleid maha ei sõidaks. Lisaks püsikiirushoidja ning mõistagi ka elektrilised istmed koos massaazi -ja ventileeritavate võimalustega.

Lisame nimekirja liigutavad istmed, televiisorid x4, interneti võimaluse ja seitse istekohta koos juhiga ning saamegi ideaalse luksusauto valemi. Ainus, mis sinu ülesandeks jääb, on valida oma unistuste reisisihtkoht – ülejäänu eest hoolitseme meie.

Broneeri juba täna!
Superluksuslik Cadillac Escalade Platinum ESV maastur on rendiks valmis. Kasuta võimalust tunda ennast tõelise maanteekuningana ning broneeri maastur juba täna Luksusauto rent

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobivad kuupäevad. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/.

Helista: +3725549021
Kirjuta: info@vaikebussirent.ee
Veeb: www.vaikebussirent.ee
 
#LõviRent #luksusautorent #cadillac #cadillacescalade #luksusauto