×

Mercedes väikebuss Traficu hinnaga

renault trafic rent

Oled alati unistanud sõita Mercedes-Benz-ga, aga hind tundub veidi krõbe? Nüüd on sinu võimalus, sest LõviRent pakub Mercedes-Benz Vitot Renault Traficu hinnaga! Loe edasi ja tutvu Vito eelistega 🤗

Mugavus loeb
Tihti on klientidele esimene kriteerium väikebussi valikuks hind. Nii on Renault Traficu väikebussid, mille rendihind ööpäevaks 50 eurost, pikema perioodi jooksul koguni 40 eurost, klientide seas väga populaarsed. Pole ka ime – näiteks see Trafic mahutab üheksa inimest ja boonusena tuleb kaasa kärukonks, millega saad kõik vajalikud toimingud kindlasti tehtud.

Küll aga ei tasu väikebussi rentides unustada mugavust. Kui plaanid pere või sõpradega pikemat autoreisi ette võtta, on mugavus just see, mis loeb. Selleks, et sõit lahedamalt läheks, pakumegi nüüd kahele Mercedes-Benz väikebussile Renault Traficu hinda!

Neli põhjust, miks valida Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benzil kui luksuse ja mugavuse sümbolil on mitmeid eeliseid odavamate väikebusside ees.

  1. Nii on kõik MB Vito väikebussid automaatkäigukastiga, mis teeb sõitmise kordades mugavamaks. Automaatkasti eelised tulevad eriti välja linnasõidul ning suurlinnades, aga ka Tallinnas juba igapäevastes liiklusummikutes seistes.
  2. Vitod on varustatud ka kaks korda võimsamate mootoritega, mis tähendab, et möödasõidul muretsemine, kas sa ikka jõuad või mitte, on ajalugu. Poola kitsastel teedel kulub topeltvõimsus kuhjaga ära, aga miks mitte ka Tallinna-Tartu maanteel.
  3. Samal ajal ei tähenda võimas mootor suuremat kütusekulu – keskmine kütusekulu jääb 6-7 liitri juurde 100 km kohta.
  4. Mis aga kõige olulisem – Mercedes-Benz Vitodel on lisaks nahksisule ka liigutatavad istmed. See tähendab sulle lisamugavust ja -paindlikkust. Kui on vaja transportida pruutkleidis naist, saad istmeid liigutada sobivasse kaugusesse – nii on õnnelik lisaks pruudile ka tema tulevane abikaasa. Kui aga midagi muud suurt, saad istmed sootuks alla lasta.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk, mida Renault Traficu hinnaga nautida. Saadaval on kaks soodushinnaga Mercedes-Benz Vito väikebussi:

Renault Trafic 2016 long kärukonksuga 8+1 kohta
Mercedes-Benz Vito 2015 kärukonksuga 7+1 kohta
Mercedes-Benz Vito 2015 kärukonksuga 8+1 kohta

Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

Tutvuge Youtube kanaliga: Autorent Tallinnas

Jälgige Twitterit: Trafic Rent

Helista: +372 5549 021

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Kodueleht: www.vaikebussirent.ee