×

Metallica kontserdile Tartus 18. juulil mugavalt väikebussiga

metallica tour väikebuss

18. juulil tuleb Eestisse rokilegend Metallica. Sellisest tipptasemel meelelahutusest oleks patt loobuda. Kui otsid reisiseltskonda mahutavat väikebussi, on vaikebussirent.ee just õige valik. Meil on saadaval palju erineva hinnaklassi ja varustusega väikebusse, kust leiab endale sobiva sõiduki igaüks.

Ainus väliskontsert Baltikumis
Tõelised fännid teavad peast ilmselt kõiki Metallica lugusid, aga vähemalt ühte oskab kaasa laulda ilmselt igaüks. Veebruarikuise seisuga on Tartus toimuvale maailmaturnee “WorldWired Tour” välikontserdile müüdud enam kui 50 000 piletit. Kuna tegemist on ainsa Baltikumis toimuva esinemisega, on see suurepärane võimalus näha oma silmaga maailmakuulus bänd. Mine tea, äkki jääb see viimaseks esinemiseks Eestis?

Väikebussi rent

Väikebussiga Metallicat kuulama ja vaatama
Kui piletid olemas, on järgmine küsimus, kuidas kohale saada ja festivalimelu nautida. Pakume ühe suurepärase variandi – kogu kokku reisiseltskond, rendi meilt mugav väikebuss ning pange bussile hääled sisse! Nii jääb ära logistiline peavalu, sest kogu seltskond on ühes kohas koos ning kaineid autojuhtegi on mitme asemel vaja ainult üks.

Meil on igas hinnaklassis ja varustusega väikebusse – vali ainult välja endale sobiv sõiduk, kontrolli saadavust ning pane broneering teele otse meie kodulehelt Bussirent

Omalt poolt pakume välja kolm suurepärast valikut väikebussidest. Esiteks, peidetud pärl, mis nime poolest ehk kohe silma ei pruugigi jääda, ent on see-eest kindlasti väärt proovimist! Toyota Proace Long 2019 mahutab üheksa inimest ega jää kvaliteedilt või mugavusele alla Mercedes-Benzidele. Nahksisu, väljatõstetavad tagaistmed, automaatne kliimaseade ja automaatkast ootavad sind.

Toyota proace 2019

Kui juba Mercedes-Benzist juttu tuli, siis kuidas oleks Mercedes-Benz Vito 2019. aasta mudeliga? Taaskord pakub sõiduk mugavat äraolemist kokku üheksale reisijale ning kuna tegemist on long ehk pikendatud kerega mudeliga, saad jalaruumi veelgi suurendada. Või mahutada hoopis rohkem pagasit – valik on sinu. Meie meelest on see väikebuss üks mugavamaid väikebusse maailmas, eriti oma hinda arvestades.

Väike bussirent

Kui aga ihkad veelgi rohkem mugavust, pakume sulle seda luksuslikku, kõige moodsamat ja mugavamat Mercedes-Benz V Class mudelit. Kui tahad head ettekujutust, millega täpsemalt tegemist on, siis kujuta ette S klassi Mercedest, mis mahutab mugavalt kaheksa inimest. Just selline see väikebuss ongi! Navigatsioonisüsteem aitab Tartusse kohale jõuda, automaatne pidurdussüsteem mugavalt Tallinna-Tartu maanteel sõita ning Bi-xenon adaptiivsed tuled Metallicale natuke veel lavavalgust juurde anda! Salongis olemise saad aga hubaseks muuta muudetava LED valgusega.

Bussirent tallinnas

Muide, kõiki meie väikebusse saad juhtida B-kategooria juhiloaga!

Seega, ära enam oota, sest juuli kõige populaarsemasse nädalavahetusse ei ole palju vabu busse jäänud. Vaata Bussirent ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/ NEED ON HETKEL VABAD BUSSID 18.07.19- VABAD VÄIKEBUSSID

Helista: +3725549021 

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Facebook: https://www.facebook.com/Vaikebussirent/

Twitter: https://twitter.com/Vaikebussirent

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/vaikebussirent/featured?view_as=subscriber