×

Mida silmas pidada, kui otsid parimat väikebussi rentimiseks?

v classi rent
v classi rent

Kui puutud autorendiga kokku esimest korda, võib kogu valikuprotsess tunduda keeruline. Aga kui natuke süveneda, mõistad kiiresti, et asjad on tegelikult väga lihtsad. Jagame siin mõnda näpunäidet, mille põhjal valida rentimiseks parim väikebuss.

Millisele reisile lähed?
Esimene ja kõige olulisem punkt, mille peaksid enda jaoks läbi mõtlema, on see, milline reis ees ootab. Kui on plaan minna jalgrattalaagrisse või -matkale ning lisaks reisiseltskonnale on vaja mahutada ka jalgrattad, vali kärukonksuga väikebuss.
Neid on meie 26 väikebuss ja toome välja 5 kõige populaarsemat:
8-kohaline Mercedes Benz Vito 2015
9-kohaline Mercedes Benz Vito 2015
9-kohaline Mercedes Benz Vito 2011
8-kohaline Mercedes Benz Vito 2017
9-kohaline Renault Trafic 2016 long

Reisi olemusest sõltub ka see, mitme inimese jaoks istekohti vajad. Meie sõidukipargis on väikebusse 5-kohalistest 9-kohalisteni, seega sobiva variandi leiab igaüks. Üldjuhul soovitame siiski pigem suuremat sõidukit, sest nii jääb rohkem ruumi pagasi jaoks ning kogu reisiseltskond tunneb ennast veelgi mugavamalt.

Kas teadsid, et 9-kohalise väikebussi juhtimiseks piisab B-kategooria juhiloast?

Renault trafic rent
Kas eelistad manuaali või automaati?
Kolmas aspekt, mida kindlasti arvestada, on see, millise sõidukiga sa muidu tavaliselt liikled. Kui oled harjunud sõitma automaatkäigukastiga autoga, eelista kindlasti ka väikebussi puhul automaatkasti. Õigemini, automaatkastiga sõidukit soovitame ka neile, kes igapäevaselt liiklevad manuaalkastiga autoga ja seda puhtalt mugavuse pärast.

Aga kui automaatkast tundub võõras, on meie valikus ka mitmeid manuaalkastiga väikebusse. Näiteks Renault Trafic 2016 Long, Mercedes Benz Vito 2011 või hoopis Volkswagen Mutivan 2018 Higline. Ka automaatkastiga sinapeal olev juht leiab kindlasti oma lemmiku.

v klass rent
Üks, mida küll silmas pidada, on see, et automaatkastiga väikebussi kütusekulu võib olla kuni 0,5 liitri võrra suurem 100 km kohta kui manuaalkastiga väikebussi puhul. Samas, võit mugavuses jälle kompenseerib pisut suurema kütusekulu. Lisaks sellele on mootor 2x võimsam, mis on väga oluline argument möödasõitudel.

Milline on su reisi eelarve?
Lõpetuseks, vähem oluline pole ka su reisieelarve. Väikebussirendi sõidukipargist leiab sobiva valiku nii luksust kui praktilisust eelistav klient. Meie rendihinnad algavad 35 eurost ööpäevas, kui rendid näiteks selle väikebussi pikemaks perioodiks kui 30 päeva.

väikebussid
Seega, lähtu väikebussi valikul neist neljast soovitusest ning võid kindel olla, et su puhkus läheb igati korda!

Juhul kui ka sinul tekkis huvi väikebussi vastu, siis küsi pakkumist julgelt siit: Väikebuss suveks

Broneeri täisteenusrent: Väikebussid Tallinnas

Tutvuge Youtube kanaliga: Autorent Tallinnas

Jälgige Twitterit: Autorent

Helista: +372 5549 021

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Kodueleht: www.vaikebussirent.ee