×

Need on kolm klientide seas kõige armastatumat väikebussi

Oma tegutsemisaja jooksul oleme rentinud hulganisti väikebusse rahulolevatele klientidele. Seekord teeme ülevaate kolmest populaarseimast väikebussist, mida kliendid eriti armastavad. Vaata ja uuri järele – äkki on nende seas sinugi lemmik?


#3 Mercedes-Benz V klass AMG 2020
See Mercedes-Benz väikebuss toob tükikese luksust su argipäeva! Kui tahad sõites tunda nagu president või tõeline VIP, on see just õige valik. Sisuliselt on tegemist mahukama ja suurema versiooniga S klassi tippmudelist!

Oma klassi tippmudel on varustatud ohtrate lisadega. Ohutusvarustusest Bi-LED adaptiivsed tuled, automaatne pidurdussüsteem ning parkimisandurid ees ja taga on vaid väike osa sellest, mida V klass Lux sulle pakub.

Pikendatud kerega, pakkudes koos nahksisustusega ja mugavusvarustusega naudingut, mida mujalt ei leia. Kui kardad, et tagareas istuvate seltskonnakaaslastega on raske rääkida, ära muretse – bussis on mikrofoni- ja helisüsteem, mis on mõeldud just tagumises istmereas istuvate inimestega suhtlemiseks. Lisaks topsihoidjad ning muudetav LED valgus salongis – mida sa hing veel ihkad?

Vaata rohkem pilte Mercedes-Benz V klass AMG mudelist ja saadavust siit: Mercedes V Klass AMG 


#2 Mercedes-Benz Vito 2019 Long
Kui otsid luksust ja mugavust, aga taskukohasema hinnaga, siis on meil midagi just sinule – Mercedes-Benz Vito 2019 Long.

Sarnaselt eelmise mudeliga on seegi pikendatud kerega, kuhu mahutad rohkelt asju – talvel suusad ja lumelauad või suvel kogu ranna- ja piknikuvarustuse. Just mahutavus ning hinna ja suuruse suhe on põhjus, miks see mudel on meie klientide seas eriti populaarne.

Mugavust on aga rohkem kui hind eeldada lubaks – elektrilised akende tõstukid, nahksisu, reguleeritavad tagaistmed, pardakompuuter ja palju muud. Kuigi buss on täis innovaatilist tehnoloogiat ja turvavarustust, on see oma suuruse kohta üllatavalt ökonoomne – kütusekulu on teiste sarnaste busside omast 20% väiksem jäädes vaid 6,5 l/km kanti.

Vaata rohkem pilte Mercedes-Benz Vito 2019 Long mudelist ja saadavust siit: Mercedes Vito 2019 rent


#1 Mercedes-Benz Vito 2015 – meie kõige populaarsem väikebuss
Põhjus, miks meie kliendid eelistavad kõige rohkem just seda Mercedes-Benz Vito 2015 mudelit, on lihtne – see maksab sama palju kui Renault Trafic, aga pakub kõiki oma nimele väärilist!

Töökindel ja kärukonksuga varustatud väikebuss on ideaalne valik pikemaks reisiks või juhtudeks, kui on vaja kaasa võtta ohtralt pagasit. Kaheks nädalaks rentides on päevahind vaid 38 eurot, mis on sisuliselt superpakkumine.

Väikebussil on automaatkäigukast, mis muudab eriti mugavaks näiteks linnasõidud. Aga ka liigutatavad istmed ja kaks korda võimsam mootor 150KW kui teistel sama hinnaklassi väikebussidel. Nii ei pea sa muretsema kiirteedel kellelegi jalgu jäämise pärast.

Mõistagi on lisavarustuses elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid ja püsikiirushoidja, aga ka pardakompuuter ning võimalus ühendada sõidukiga MP3 ja AUX sisendit. Nii tuleb sinu lemmikmuusika sinuga igasse maailma nurka kaasa.

Vaata rohkem pilte Mercedes-Benz Vito 2015 mudelist ja saadavust siit: Mercedes Soodne väikebuss

Selline oli meie seekordne valik kolmest populaarsemast väikebussist. Aasta pärast võib pilt olla aga hoopis teine. Hoiame sind kindlasti kursis, et aidata sul orienteeruda meie rikkalikus väikebusside valikus.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

Võta julgelt ühendust:
Helista: +3725549021
Kirjuta: info@vaikebussirent.ee
Broneeri: vaikebussirent.ee/broneeri/

#väikebuss #autorent #bussirent #väikebussi #väikebussirent #MBvito #mbvclass #lõvirent