×

Need on kolm klientide seas kõige armastatumat väikebussi

Väikebusside rent

Oma tegutsemisaja jooksul oleme rentinud hulganisti väikebusse rahulolevatele klientidele. Seekord teeme ülevaate kolmest populaarseimast väikebussist, mida kliendid eriti armastavad. Vaata ja uuri järele – äkki on nende seas sinugi lemmik? Kõik väikebussid

Luksusauto rent

#3 Mercedes-Benz V klass Lux 2018
See Mercedes-Benz väikebuss toob tükikese luksust su argipäeva! Kui tahad sõites tunda nagu president või tõeline VIP, on see just õige valik. Sisuliselt on tegemist mahukama ja suurema versiooniga S klassi tippmudelist! Mercedes S-Classiga tutvu siit S klass rent

Oma klassi tippmudel on varustatud ohtrate lisadega. Ohutusvarustusest Bi-xenon adaptiivsed tuled, automaatne pidurdussüsteem ning parkimisandurid ees ja taga on vaid väike osa sellest, mida V klass Lux sulle pakub.

Nelikveoline mudel ei jää hätta ühelgi teel. Lisaks on see pikendatud kerega, pakkudes koos nahksisustusega ja mugavusvarustusega naudingut, mida mujalt ei leia. Kui kardad, et tagareas istuvate seltskonnakaaslastega on raske rääkida, ära muretse – bussis on mikrofoni- ja helisüsteem, mis on mõeldud just tagumises istmereas istuvate inimestega suhtlemiseks. Lisaks topsihoidjad ning muudetav LED valgus salongis – mida sa hing veel ihkad?

Vaata rohkem pilte Mercedes-Benz V klass Lux mudelist ja saadavust siit Mercedes V klass!

Vito rent

#2 Mercedes-Benz Vito 2016 Long
Kui otsid luksust ja mugavust, aga taskukohasema hinnaga, siis on meil midagi just sinule – Mercedes-Benz Vito 2016 Long.

Sarnaselt eelmise mudeliga on seegi pikendatud kerega, kuhu mahutad rohkelt asju – talvel suusad ja lumelauad või suvel kogu ranna- ja piknikuvarustuse. Just mahutavus ning hinna ja suuruse suhe on põhjus, miks see mudel on meie klientide seas eriti populaarne.

Mugavust on aga rohkem kui hind eeldada lubaks – elektrilised akende tõstukid, nahksisu, reguleeritavad tagaistmed, pardakompuuter ja palju muud. Kuigi buss on täis innovaatilist tehnoloogiat ja turvavarustust, on see oma suuruse kohta üllatavalt ökonoomne – kütusekulu on teiste sarnaste busside omast 20% väiksem jäädes vaid 6,5 l/km kanti.

Vaata rohkem pilte Mercedes-Benz Vito 2016 Long mudelist ja saadavust siit Väikebuss Vito!

bussirent juhiga

#1 Mercedes-Benz Vito 2015 – meie kõige populaarsem väikebuss
Põhjus, miks meie kliendid eelistavad kõige rohkem just seda Mercedes-Benz Vito 2015 mudelit, on lihtne – see maksab sama palju kui Renault Trafic, aga pakub kõiki oma nimele väärilist!

Töökindel ja kärukonksuga varustatud väikebuss on ideaalne valik pikemaks reisiks või juhtudeks, kui on vaja kaasa võtta ohtralt pagasit. Kaheks nädalaks rentides on päevahind vaid 45 eurot, mis on sisuliselt superpakkumine.

Väikebussil on automaatkäigukast, mis muudab eriti mugavaks näiteks linnasõidud. Aga ka liigutatavad istmed ja kaks korda võimsam mootor kui teistel sama hinnaklassi väikebussidel. Nii ei pea sa muretsema kiirteedel kellelegi jalgu jäämise pärast.

Mõistagi on lisavarustuses elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid ja püsikiirushoidja, aga ka pardakompuuter ning võimalus ühendada sõidukiga MP3 ja AUX sisendit. Nii tuleb sinu lemmikmuusika sinuga igasse maailma nurka kaasa.

Vaata rohkem pilte Mercedes-Benz Vito 2015 mudelist ja saadavust siit soodne väikebuss!

Selline oli meie seekordne valik kolmest populaarsemast väikebussist. Aasta pärast võib pilt olla aga hoopis teine. Hoiame sind kindlasti kursis, et aidata sul orienteeruda meie rikkalikus väikebusside valikus.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

Helista: +3725549021 

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Facebook: https://www.facebook.com/Vaikebussirent/

Twitter: https://twitter.com/Vaikebussirent

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/vaikebussirent/featured?view_as=subscriber