×

Nelikvedu, kindel edu talvistel teedel

Nüüd, kus Eesti on näinud esimest lund ja mõnes paigas ka juba teist ja kolmandatki, on õige hetk käia üle mõned talvised põhitõed, mida väikebussi rentides silmas pidada.

Nelikveoline väikebuss – kindel valik
Vaikebussirent.ee rikkalikus mudelivalikus on nii kahe- kui nelikveolisi väikebusse. Talvistes oludes sõitmiseks, mida Eesti enamasti praegusel aastaajal on, on aga nelikveoline sõiduk ainuõige valik. Ainult nii võid kindel olla, et ükskõik kuhu su reisiteekond sind ka ei vii, ei jää sa hätta ei kurvilistel külateedel, lõkkeplatsil manööverdades ega maanteel lumerööbaste vahel sõitmisega.

Talvine lisavarustus on möödapääsmatu
Pakume kõikidele väikebussidele talvist lisavarustust, mis sõltuvalt reisisihtkohast, võib olla näiteks katuseboksi rent mahutamaks su mäesuusa- või lumelauakomplekti. Samas pakume juurde ka lumekettide renti, mis on eriti vajalik mäesuusareisile sõites, kui teekond nõuab tihti kitsastes oludes manööverdamist ja lumistel mägiteedel kulgemist. Lumeketid ei võta palju ruumi, ent pakuvad sulle lisagarantiid, et ükski mägi vallutamata ei jääks.

Täiendavalt pakume ka naastrehvide renti koos paigaldusega, kui soovid. Mitmed väikebussid tulevad juba naastrehvidega, ent kui sinu valitud mudelil neid pole, siis esita lisasoov koos tellimusega ja me tarnime õiges mõõdus ja konkreetsele väikebussile sobivaimad naastrehvid mõistliku hinnaga.

Soome mäed – populaarseim talvine sihtkoht
Meie klientide populaarseim sihtkoht väikebussiga reisile minemiseks on viimastel aastatel olnud kahtlemata Soome. Põhjuseid ei pea kaugelt otsima – Soomes on üle saja suusakeskuse ja hulganisti mäesuusanõlvasid. Hea on teada, et veebruari keskelt märtsi lõpuni on Soomes kõrghooaeg, mistõttu bussi rentides tuleks see aegsasti broneerida. Kindlasti leiame midagi ka hilistele ärkajatele, aga kiiretel reageerijatel on suurem valik. Soome suurimad suusakeskused on Levi, Ylläs ja Ruka.

Siin on sulle ka neli head väikebussi, mis on kohe saadaval:
Mercedes-Benz Vito 4Matic 2016, hind alates 80 eur ööpäev
Nelikveoline Mercedes-Benz Vito 2017, hind alates 80 eur ööpäev
Nelikveoline Mercedes-Benz Vito 2017 9 kohta, hind alates 80 eur ööpäev
Mercedes-Benz Vito 2018 4×4, hind alates 80 eur ööpäev
Mercedes-Benz V klass 4×4 Avantgarde Extralong, hind alates 120 eur ööpäev

Talv on tulnud, et jääda. Seega ära lase võimalust käest ja telli kõik vajalik talviseks väikebussiga ette võetavaks reisiks otse meilt.

Vaata Väikebussi rent välismaale ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: Väikebusside rent

Helista: +3725549021
Kirjuta: info@vaikebussirent.ee
Broneeri: vaikebussirent.ee/broneeri

Facebook: www.facebook.com/Vaikebussirent
Youotube: www.youtube.com/user/vaikebussirent