×

Neste Rally Finland 2019 ehk väikebussiga Otile kaasa elama

Väikebuss soome rallil

Kuupäevad, mis kõigil Eesti rallisõpradel kalendris punase ringiga märgitud, on kindlasti 1.-4. august, kui Jyväskyläs toimub meile lähim suurim maailmatasemel rallisündmus – Soome ralli ehk Neste Rally Finland 2019. Miks mitte võtta reis ette väikebussiga, mis mahutab mugavalt reisiseltskonna ja palju muudki? Hetkel vabad bussid kuupäevadel 01-04.08.2019: Väikebuss Soome Rallile

Soome Jyväskylä ralli on tuntud oma laiade ja kiirete teedega, kust ei puudu ka kitsad tehnilisi oskusi nõudvad kurvid ja lõigud. Lisaks on Neste Rally Finland üks kiiremaid etappe maailmas, mis tähendab, et põnevust jätkub finišijooneni. Eelmisel aastal Soomes võidutsenud Tänak edestas Mads Östbergi vaid poole sekundiga!

Kuulsad on ka ralli ohtrad hüpped, mis panevad proovile ka kõige kogenumad sõitjad. Meie spordisangaril Ott Tänakul on suurepärane hooaeg ja tal on reaalne võimalus võita maailmameistritiitel! Ära maga maha võimalust Otti oma silmaga näha ja võidule kaasa elada.

Seda kõike on sul võimalus oma silmaga kogeda, kui rendid väikebussi meilt! Saadaval on palju erinevaid sõidukeid igas hinnaklassis.

Proace rent

Miks mitte sõita rallile uue Toyota Proace 2019 (hetkel veel 1 Proace vaba) või uhiuues Mercedes-Benz Sprinter Superlux VIP bussis, kus on luksuslik sisustus, nahkistmed, teler, internet ning kõigele lisaks ka 9 kohta! Bussi tagumised istmed saab kohandada mugavalt voodiks, mis mahutab vähemalt kaks inimest. Buss on rendiks saadaval alates juunist-juulist, seega sobib see ideaalselt Soome ralli ajakavaga.

Luksusauto rent

Muide, juuli on väikebusside rendiks kõige magusam hooaeg ja kuigi paljud bussid on juba broneeritud, on veel mõned vabad päevad – seega kiirusta, kui tahad puhkust ette võtta juba juulis!

VAATA SIIT, MILLISED BUSSID ON VEEL VABAD 01-04.2019: VÄIKEBUSSID SOOME

Vaata kõiki väikebusse siit Väikebussiga välismaale ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: väikebusside broneerimine 

Helista: +3725549021 

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Facebook: https://www.facebook.com/Vaikebussirent/

Twitter: https://twitter.com/Vaikebussirent

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/vaikebussirent/featured?view_as=subscriber