×

Praegu on õige hetk broneerida suveks väikebuss!

busside rent

Vaade aknast välja tõestab, et kevad võtab võimust. Küllap pole ühtegi inimest, kes kevadiste soojakraadidega puhkusemõtteid mõlgutanud poleks. Kui sinu suvine reisiplaan näeb ette puhkusereisi väikebussiga naaberriiki või kaugemalegi, tasub väikebussi broneerimisele mõelda juba täna.

Milline on parim suvekuu puhkuseks?
Tihti kuuleme tõsielulist anekdooti mehest, kellelt kolleegid sügisel küsivad, miks too nii valge nahaga on, ning kes oma kolleegidele kurbusega teatab, et ta oli valel ajal puhkusel.

“Eesti inimeste seas on jätkuvalt populaarne ajastada puhkus juuni keskpaigast juuli lõpuni. Seda näeme ka väikebusside broneerimisi vaadates – just neil kuudel on umbes kaks kolmandikku bussidest juba broneeritud.

Järjest enam aga hakatakse puhkusi nihutama pigem juuli lõppu ja isegi augustikuusse lootuses, et ehk jõuab siis ükskord suur suvi ka Eestisse. Kuid miks piirduda vaid Eestiga – maailm on palju laiem! Ja august on ideaalne aeg puhkuseks.

väikebuss kalender

Juunis on 70% väikebussidest broneeritud, augustis aga suur valik on just seetõttu, et enamik inimesi planeerib puhkuse vanast harjumusest juunisse või juulisse, näiteks juuniks juba 70% väikebussidest broneeritud. Kui su reisiplaanid on paindlikud, soovitame vaadata hoopis kuupäevi augustist. Nimelt on augustis broneeritud vaid viiendik väikebussidest, seega ootab kiiremaid väga suur valik!

Väikebussi rent pakub kiiret ja usaldusväärset auto- ja väikebusside renti juhiga või ilma. Broneerimine on lihtne ja sõidukite valik lai. Parimad väikebussi rendi pakkumised leiad siit: autorent tallinnas

Sõpradega reisile – kas eelistada sõiduautot või väikebussi?
Just praegu on õige aeg planeerida suviseid puhkusereise. Olgugi, et mitmed eestimaalased piiluvad pigem eksootiliste Aasia või Lõuna-Ameerika riikide poole, siis mõnusaid puhkusepiirkondi leiab ka kiõigest autosõidu kauguselt. Autoreis ehk roadtrip on ideaalne valik just sõpruskondadele.

Väikebuss suveks

Õnnestunud autoreisi saladus on peale õige seltskonna ka õige transpordivahendi valimine. Kas teadsid, et keskmisele reisiseltskonnale ehk 6-9 inimesele on väikebussi rentimine soodsam kui kahe sõiduautoga reisimine?
Mida kaugem sihtpunkt, seda suurem kokkuhoid.

Väikebussi rendi kokkuhoid algab ca 260 km pealt. Näiteks Tallinna-Pärnu marsruudil hoiad 6-9 inimesele kahe sõiduauto asemel väikebussi rentides kokku 2 eurot, kuid mida kaugem sihtpunkt, seda suurem kokkuhoid. Nii hoiad Tallinn-Riia-Tallinn marsruudil kokku juba märkimisväärsed 24 eurot – umbes pool paaki kütust, aga väikebussiga Itaaliasse ja tagasi sõites juba 650 eurot.

Autoreis pakub enamat kui lennureis.
Head asjad tulevad alati kahekaupa – nii pakubki autoreis lisaks rahalisele kokkuhoiule ka palju enamat kui igav lennureis, kus ainsateks vaatamisväärsusteks lennu ajal on sinine taevas ja pilved. Autosõidu ajal aga saad teha pause täpselt siis, kui kellelgi vaja – nii hoiad seltskonna tuju üleval ega ole reisi lõpuks üleliia väsinud.

Isikliku sõiduautoga reisimine võib tunduda küll ahvatlev, kuid peale rahalise kokkuhoiu võidad väikebussi rentides ka mugavuses – selle eest, et auto reisiks valmis on, hoolitseme juba meie.

Seega, planeeri suvine puhkus paar päeva pikemalt ja anna väikebussi rentimisele võimalus – sa ei kahetse!

Parimad väikebussi rendi pakkumised leiad siit: väikebusside rent

Juhul kui ka sinul tekkis huvi väikebussi vastu, siis küsi pakkumist julgelt siit: Väikebuss suveks

Broneeri täisteenusrent: Väikebussid

Tutvuge Youtube kanaliga: Autorent Tallinnas

Jälgige Twitterit: Autorent

Helista: +372 5549 021

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Kodueleht: www.vaikebussirent.ee