×

Talvepuhkus või suusareis väikebussiga

Väikebussi rent Logo3

Naudid sooja oktoobrikuud? Ära lase end petta – suvi ei tule tagasi. Praegu on kõige õigem aeg teha plaane talvepuhkuseks. Kuidas oleks, kui võtaksid sõprade või perega ette suusareisi Alpidesse? Sina vali sihtkoht, Väikebussi rent aitab transpordiga.

Millega minna suusareisile?

Suusareisid

Olgugi, et suusareisile mõeldes torkab esimesena pähe tšarterlend otse Tallinnast, ei pruugi see olla kõige paindlikum viis. Kui oled üks neist fanaatikutest, kellel on oma suusavarustus, tead, et sellega reisimine võib olla paras peavalu. Tõsi, peavalu on see ainult lennureisiga.

Väikebussiga reisides ei sõltu sa kellestki – unusta piirangud pagasi suurusele, erikujulise pagasi pakkimine ja selle ootamine pagasilindi ääres. Väikebussi mahutad kogu oma suusavarustuse, elementaarse toidu- ja joogivaru ning palju muudki.

Meie väikebussivalikust leiad kuni üheksakohalised sõidukid, mis on suusareisiks justkui mõeldud. Aga kiirusta, sest hetkel on tehtud juba broneeringuid 2019. aasta märtsikuusse. Mida varem broneerid, seda suurem valik sõidukeid!

Kui otsid rahakotisõbralikku sõidukit, võib sulle sobida üheksakohaline automaatkastiga väikebuss Mercedes-Benz Vito 2011, mille hind algab kõigest 40 eurost ööpäevas. Kui varustus võtab aga rohkem ruumi, vaata hoopis haagisekonksuga 2015. aasta Mercedes-Benz Vitot. Valikus on ka teisi mudeleid – Renault Trafic, Volkswagen Multivan T6 või hoopis Chevrolet Express.

Väikebussiga oled oma aja peremees

Mercedes vito 4x4 rent

Tänapäeva kiire elutempoga ühiskonnas on aeg ja paindlikkus prioriteet. Väikebussiga reisides võidad nii ajas kui paindlikkuses. Unusta hommikul kell viis väljuvad reisid, taksoga lennujaama loksumine ja hiljem tagasi jõudes sama teekonna kordamine. Väikebussiga stardid just seltskonnale sobival ajal.

Veelgi enam – võid teha teekonnal nii palju peatusi kui vaja ning teha kõrvalepõikeid, kui avastad mõne uue vaatamisväärsuse.

Selle talve hitt – nelikveoline väikebuss!

Vito 4x4 driving experience Sweden, Vito 4x4, Mercedes-Benz Vito 119 BlueTEC ,Mixto, flint grey metallic, exterior Mercedes-Benz Vito Tourer PRO 119 BlueTEC, obsidian black metallic, exterior Mercedes-Benz Vito 119 BlueTEC ,Panel Van, brilliant silver metallic exterior

Töötame aktiivselt oma sõidukipargi täiendamisega. Nii on tänavusel hooajal pakkuda eksklusiivsed nelikveolised väkebussid, mida keegi teine ei paku. Näiteks 2018. aasta Mercedes-Benz Vito 4×4, mille hind algab 80 eurost ööpäevas.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk talvepuhkuseks. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt!

Helista: 5549021

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee