×

Väikebuss suvepuhkuseks? Kiirusta, sest suvised broneeringud täituvad kähku!

Väikebussi rent välismaale

Möödunud aasta suvi oli eriline – üle pika aja oli Eestis suvi oma nime väärt. Nii küündis juuli lõpus termomeeter 30 kraadini. Kui mõelda nii, et suve ennustatakse talve järgi, on suure tõenäosusega midagi sarnast ees ootamas ka tänavu. Seega soovitame kiirustada ja varakult suveks väikebuss broneerida, sest juuliks on juba 70% bussidest broneeritud! Loe siit meie soovitusi selleks aastaks.

Augustiks on suurim valik väikebusse
Kui planeerid puhkust väikebussipuhkuse järgi, on meie raudne soovitus sihtida augusti. See on parim aeg just väikebusside saadavuse põhjal, sest kuigi 30% sõidukeid on juba tänasega broneeritud, tähendab see, et 70% on veel oma järge ootamas!

Miks mitte planeerida augusti üks reis ümber Eesti mugava nelikveolise Mercedes-Benz Vito väikebussiga? Kalender ütleb, et võid broneerida kasvõi terveks kuuks! Suviste sõitude jaoks on see ideaalne valik, sest lisaks kõigile mugavustele ja väljatõstetavatele tagaistmetele on Vitol ka tagumine kliimaseade. Naudi mugavat sõitu samal ajal, kui teised õues higistavad!

väikebuss välismaale rent

Ka jaanipäevaks leiad sobiva väikebussi
Me kõik ootame juunit eelkõige sellepärast, et saada osa igas Eesti nurgas toimuvatest jaanipidustustest. Sel aastal kostitatakse meid tervelt kolme puhkepäevaga töönädal, mis annab hea võimaluse võtta ette üks eriti pikk nädalavahetus.

Igati paslik on viiepäevast nädalavahetust nautida selles mugavas UUES Mercedes-Benz V klassi väikebussis. Seda sõidukit saad rentida kasvõi koos juhiga, et kõik pidulised muretult tähtpäeva nautida saaksid. Bussis on kaheksa kohta, mis tagab igati mugava äraolemise igal inimesel seltskonnas.

Muide, kõigi meie väikebussidega saab sõita B-kategooria juhiloaga, seega on need sobilikud igale autojuhile.

Planeerid puhkust juulisse? Kiirusta, sest 70% bussidest on juba broneeritud!
Jah, sa lugesid õigesti! Ilmselt on eelmise aasta ülisoojal suvel siin oma roll, sest kliendid on tõesti aktiivselt broneerinud busse just juulikuusse. Kui otsid pulmaautot, mugavat sõiduvahendit suuremale seltskonnale või väikebussi mõneks muuks otstarbeks, vaata siit väikebussi rent ning leia omale sobiv väikebuss meie rikkalikust valikust.

luksusauto rent

Nagu öeldakse inglise keeles, siis early bird catches the worm – kiirusta ja ole kindel, et su puhkuse ajaks on mugav väikebuss valmis ning sind ootamas. Miks mitte proovida midagi uut – 2019. aasta Toyota Proace Long mudelit, mis on tänase seisuga näiteks vaba juuli kaheks esimeseks nädalaks! Üheksakohaline nahksisuga salong ei jäta külmaks ühtki mugavusest hoolivat inimest!

Vaata buss siit väikebussi rent välismaale ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: Väikebusside rent

Helista: +3725549021 

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Facebook: https://www.facebook.com/Vaikebussirent/

Twitter: https://twitter.com/Vaikebussirent

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/vaikebussirent/featured?view_as=subscriber