×

Väikebussi rent – Toyota Proace saab hakkama kõigega

Toyota Proace on samal ajal nii võimekas koormavedaja kui mitmekülgne sõiduauto. Meilt saad kõigi mugavustega 9kohalise väikebussi, mis sobib igale reisiseltskonnale. Talvise hinnakirjaga saad bussi nädalavahetuseks vaid 190 euro eest.

Miks valida Toyota Proace?
Kui oled Toyota-usku, tead juba, et seda marki sõidukid on usaldusväärsed ja mugavad. Kui sa veel ei ole, siis anna Proace’ile võimalus pöörata ennast sellesse usku.

Meie mudelivalikus oleva täispika Toyota Proace Special Editioni hinnad algavad 70 eurost ööpäevas. Aga selle raha eest saad ka väärt tasu – automaatkäigukast, 9kohaline nahksisu, püsikiirusehoidja, mugava pardakompuutri ja palju veel. Kõige positiivsem – nii selle kui teiste meie väikebussidega saab sõita B-kategooria juhiloaga.

Kui soovid, pakume juurde ka katuseboksi koos -raamidega, GPS seadet ja sõiduki kohaletoomist sulle mugavaimasse asukohta: https://vaikebussirent.ee/hinnakiri-2/lisavarustus/

 

Toyota Proace – loodud reisijatele
Kui tavaliselt tehakse seda laadi sõidukid nii, et esmalt kaubikud ning seejärel nö kauba peale inimestele mõeldud sõidukid, siis Toyota Proace’i puhul on lähenetud teise külje alt. Kaheliitrine võimas diiselmootor tagab mugava sõidu ja soodsama kilomeetrihinna kui bensiinimudeliga.

Nii sobib Proace hästi aktiivsetele inimestele või suurematele perekondadele. Bussi mahub mugavalt 9 täiskasvanut ilma, et keegi peaks tundma ennast ahistatuna või kiluna karbis. Madalad ülalpidamiskulud pakuvad aga võimalust rentida buss ka pikemaks ajaks ilma, et rahakott kannataks.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

Rendi juhiga või juhita valik on sinu 
Kirjuta: info@vaikebussirent.ee
Helista: 5549021
Broneeri: https://vaikebussirent.ee/broneeri/

#väikebussirent #bussirent #juhigarent #juhitarent #mercedes #toyota #toyotaproace #lõvirent