×

Väikebussiga aitad kingid kuuse alla

bussirent
Jõulud on ukse ees. Poeaknad säravad tuledes, mõni liikuvam on lausa omaette vaatamisväärsus. Kui kiri jõuluvanale teele pandud ja kingid valitud, on aeg mõelda sellele, mida jõulupuhkusega ette võtta. Loe edasi ja saad kolm soovitust jõulupuhkuseks. Kui su jõuluplaanides on väikebuss, kiirusta, sest 70% väikebussidest on selleks ajaks juba broneeritud. Vaata vabu busse siit: bussirent

Jõuluvanale Lapimaale külla
Kui kahtled, kas jõuluvana on olemas või mitte, on paras hetk võtta ette reis Lapimaale, külla jõuluvanale. Lapimaal tõuseb päike vaevalt horisondist kõrgemale, mis teeb sellest imelise jõulumaa. Kelguta, saa sõpradeks kelgukoerte ja põhjapõtradega ning naudi karget põhjamaa loodust.

Väikebussirent

Sõiduki, millega jõuluvana külastada, võid ise valida. Kui otsid rahakotisõbralikku varianti, võib sulle sobida Mercedez-Benz Vito 2011, mille hind algab 40 eurost ööpäevas. Kui otsid luksust, vaata hoopis Mercedes-Benz Vito 2015 väikebussi, millega möödub autosõit kui linnulennul.

Suusareis Euroopassse
Austria, Saksamaa ja Prantsusmaa on suusasõpradele kindlasti tuttavad sihtkohad. Aga mis oleks, kui võtaksid seekord ette reisi lennuki asemel väikebussiga?

luksusauto rent

Meilt leiad hulganisti väikebusse, mis mahutavad kogu suusavarustuse ja eluks vajaliku. Kui vaja, saad broneerida ka kärukonksuga väikebussi, mis muudab su võimalused veelgi avaramaks.

Meie kliendid on reisinud ja Slovakkiasse, Itaaliasse ja Šveitsi, et sealseid lumelaua- ja mäesuusavõimalusi nautida.

Spaapuhkus Saaremaal
Kui Lapimaa või Euroopa pole sinu jaoks, vaata hoopis lähemale – talvine lõõgastus Saaremaal on ideaalne lühikeseks või hoopis pikemaks jõulupuhkuseks. Kogu Saaremaa on nagu üks suur spaa – puhas õhk, head sportimis- ja lõõgastusvõimalused on kõik käeulatuses.

Luksus väikebuss

Gurmaanidele sobib hästi Pädaste mõis, aga oma leiab ka vähemnõudlik klient. Lisaks toimub Saaremaal hulganisti aastavahetuspidusid ja kultuurisündmusi.

Eriti šeff oleks mistahes reis ette võtta superluksusliku jõuluvärvides seitsmekohalise Chevrolet Expressiga! 5,3 liitrit ehtsat Ameerika musklit (ökonoomse gaasiseadega) ja kokku tervelt 190 kw, mis teeb silmad ette isegi jõuluvana põhjapõtradele! Hind algab vaid 50 eurost ööpäevas. Selle seitsmekohalise väikebussiga naudid mugavust. Lisaks on võimalus tagumine istmerida muuta lahtikäivaks voodiks.

Vaata www.vaikebussirent.ee ja vali välja endale sobiv sõiduk talvepuhkuseks. Broneeringu saad teele panna mugavalt otse kodulehelt!

Broneeri väikebuss: Vaba väikebuss

Tutvuge Youtube kanaliga: Autorent

Jälgige Twitterit: Autorent Tallinnas

Helista: +372 5549 021

Kirjuta: info@vaikebussirent.ee

Kodueleht: www.vaikebussirent.ee